Casa De Campo To Na Boa
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Aktiviteter Billard-/ poolborde |
| Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser | Børnevenlig Tremmesenge/vugger Kravlegårde Børneklub Børnepool Legeområde til børn | Aircondition Klimaanlæg |
| Kæledyr ikke tilladt |
Casa De Campo To Na Boa Monte Mor har en swimmingpool og ligger 25 minutters gang fra Igreja Batista Nova Vida.
Elisabeth Aytai Municipal Museum er mindre end 7 km væk. Hotellet tilbyder perfekt beliggenhed 1 km fra Monte Mors centrum.
Bestemte værelser har udsigt over haven.
- Lokale seværdigheder
- Igreja do Evangelho Quadragular1740 km
- Igreja Batista Nova Vida1647 km
- Igreja Nossa Senhora Aparecida1547 km
- Capela de todos os santos1626 km
- Igreja Quadrangular1141 km
- Igreja Reino de Deus1056 km
- Lufthavne
- Sao Paulo Viracopos Lufthavn38 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Wi-Fi
- Parkering
- Privat ind-/ udtjekning
- Kæledyr ikke tilladt
- Omklædningsrum
Måltider og drinks
- Tørretumbler
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Strandparasoller
- Solseng
- Solterrasse
- Have
- Billard-/ poolborde
- Lavvandede ende
På værelset
- Klimaanlæg
- Terrasse
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Vaskemaskine
- Gratis toiletartikler
- Tremmesenge/vugger
- Kravlegårde
- Børnepool
- Legeområde til børn
- Børneklub
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor langt er byens centrum fra Casa De Campo To Na Boa hotel?
Det vil tage dig en 5 minutters gang at komme til byens centrum fra Casa De Campo To Na Boa hotel. - 🚗
Finder jeg en parkeringsplads i et Casa De Campo To Na Boa hotel?
Du kan parkere dit køretøj på et Casa De Campo To Na Boa hotel ved en parkeringsplads. - 🕗
Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra det Casa De Campo To Na Boa hotel?
Kunder skal være klar til at tjekke ud fra det Casa De Campo To Na Boa hotel ved 12:00. - 🚪
Hvilke værelsestyper tilbydes i Casa De Campo To Na Boa hotel?
På Casa De Campo To Na Boa hotel kan gæster vælge mellem Tre mands værelse basic, Suite til familie og Stor værelse. - ❓
Hvad er afbestillingsreglerne i hotellet?
Gratis afbestilling gives til gæsterne på hotellet. For mere information, kontakt hotellets ledelse